Konferencja "Inteligentne podejście statystyczne - Warszawska Szkoła Analizy Danych", 23.03.2015

Uniwersytet Warszawski wraz z Interuniversity Center for Social Science Theory and Methodology serdecznie zapraszają na bezpłatną konferencję "Inteligentne podejście statystyczne - Warszawska Szkoła Analizy Danych", podsumowującą projekt.

Celem projektu było podniesienie poziomu kompetencji doktorantów i osób spoza społeczności akademickiej w zakresie analizy danych. Aby go osiągnąć, opracowano i wdrożono interdyscyplinarny, anglojęzyczny cykl szkoleniowy, wykorzystujący metody i techniki kształcenia na odległość.

W czasie konferencji opowiemy o kształtowaniu kompetencji analitycznych i przedstawimy efekty realizacji projektu. Omówimy tez problematykę odkrywania prawidłowości w dostępnych danych na przykładzie wypracowanych przez uczestników projektu raportów badawczych.

Kiedy: 23 marca 2015 r., godz. 10:00-15:30
Gdzie: budynek Centrum Nowych Technologii Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Stefana Banacha 2c, 02-097 Warszawa

Więcej informacji: https://wsad.uw.edu.pl/pl/node/38