Konferencja

Uniwersytet Warszawski wraz z Interuniversity Center for Social Science Theory and Methodology serdecznie zapraszają na bezpłatną konferencję "Inteligentne podejście statystyczne - Warszawska Szkoła Analizy Danych", podsumowującą projekt.

Celem projektu było podniesienie poziomu kompetencji doktorantów i osób spoza społeczności akademickiej w zakresie analizy danych. Aby go osiągnąć, opracowano i wdrożono interdyscyplinarny, anglojęzyczny cykl szkoleniowy, wykorzystujący metody i techniki kształcenia na odległość.

W czasie konferencji opowiemy o kształtowaniu kompetencji analitycznych i przedstawimy efekty realizacji projektu. Omówimy tez problematykę odkrywania prawidłowości w dostępnych danych na przykładzie wypracowanych przez uczestników projektu raportów badawczych.

Kiedy: 23 marca 2015 r., godz. 10:00-15:30
Gdzie: budynek Centrum Nowych Technologii Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Stefana Banacha 2c, 02-097 Warszawa

Budynek CeNT I mieści za basenem uniwersyteckim (zdjęcie budynku: http://www.cent.edu.pl/s,galeria,6.html)

Dojazd do miejsca konferencji: tramwaje 1, 7, 9, 14, 15, 25 (przystanek: Bitwy Warszawskiej 1920), autobusy 128, 136, 175, 188, 504 (przystanek: Banacha-Szpital), rowery miejskie Veturilo (uwaga, wjazd samochodem na teren Uniwersytetu na hasło "konferencja". Na terenie kampusu Ochota dostępne są też stojaki rowerowe.)

10:00-10:30

Rejestracja uczestników spotkania. Networking przy kawie :)

10:30-11:00

1. Otwarcie konferencji przez Prof. dr hab. Martę Kicińską-Habior, Prorektor ds. Studentów i Jakości Kształcenia